Novinky

BONITACE

BENJI  dneska úspěšně prošel bonitací v Mladé Boleslavi  -  povahový test jsme měli za 94 bodů a bonitační kod  5/2a, 4a/K1, L2/S.Mám velikou radost
Celý článek

MVP Nitra

O víkendu 28.2. a 1.3. jsme poprvé vyrazili na Slovenskou výstavu do Nitry- Cayenne první den V1,CAC,res.CACIB.druhý den V1,CAC ve třídě otevřené.Benji po oba dva dny ve třídě pracovní V2,res.CAC.
Celý článek

DUOCACIB Brno

 O víkendu jsme se zúčastnili výstavy v Brně.V sobotu nás pan rozhodčí ocenil V3 zato v neděli jsme se   pani rozhodčí líbilo a známkou V1 CAC jsme splnili podmínky pro udělení ČESKÉHO ŠAMPIONA.        Jsem moc ráda,že to vyšlo
Celý článek

Narozeniny

Dneska jsem oslavil své druhé narozeniny celý den jsem strávil na obranách a procházce a večer jsem dostal dortík a dárečky.Tímto přeji všem mým sourozencům všechno nej www.youtube.com/watch?v=IWe9QRw6u40
Celý článek

Ultrazvuk Káji

Tak jsme dneska 9.1.2015  absolvovali ultrazvuk jestli naše i Falconovo snaha byla něco platná.Bohužel pan doktor nás nepotěšil štěnátka nebudou.No mi to,ale nevzdáme a zkusíme to v létě ještě jednou.
Celý článek

Krytí Cayenne

Dneska jsme vyrazili s Kájou na námluvy do Prahy za Falconem Gora Monte.Oba se k sobě moc měli,  tak doufáme,že po Novém roce nám ultrazvuk ukáže radostnou událost a dočkáme se štěnátek.  
Celý článek

Klubové závody na ZKO Střekov

Oba kluci se dneska zůčastnili Klubového závodu u nás na cvičáku,kde mě mile překvapil Roneček.Přesto,že spolu už delší dobu necvičíme on se pro cvičení prostě nenarodil obsadil krásné 3.místo a Benjík 6.místo.
Celý článek

Svod mladých

Zúčastnili jsme se svodu mladých na Knížecím rybníku,kde jsem viděl svoje sourozence.Sešlo se nás celkem šest tři kluci a tři holky.Potkal jsem tam taky tátu Assana Teresie Bohemia.Svodový kod mám 5/2a.
Celý článek